Geely представила новий бренд Zeekr

Автор: Роман Галімон | 24 Бер, 2021
Geely Preface

Китайський автомобільний гігант Geely представив нову марку електричних автомобілів під назвою Zeekr.

Нова марка від концерну Geely, який володіє зокрема виробником Volvo, розроблена для боротьби з Tesla на ринку преміальних електромобілів в Китаї, а у подальшому для виходу на глобальний рівень.
За інформацією Autocar, новий бренд розробить ряд автомобілів, використовуючи нову електричну платформу SEE від Geely, яка також буде застосована для майбутніх моделей брендів Volvo, Polestar та Lynk & Co, а також нової моделі від Smart. Поставки перших автомобілів Zeekr повинні розпочатися в Китаї пізніше цього року.

Zeekr, який у Китаї відомий як Ji Ke, призначений як сказано в прес-релізі «забезпечити зростаючий світовий попит на преміум-електромобілі». Бренд зобов’язався запускати новий електромобіль щороку протягом наступних п’яти років.

Незважаючи на те, що початкова увага Zeekr буде зосереджена на китайському ринку, будуть «досліджуватись можливості експорту для задоволення світового попиту на преміум-електромобілі». Швидше за все, бренд був створений із конкретними намірами глобальної експансії як частина плану зростання Geely.
Відповідно до результатів 2020 року, бренд Geely продав у Китаї 1,3 мільйона автомобілів, що робить його найбільш продаваною маркою на найбільшому в світі ринку нових автомобілів четвертий рік поспіль. Концерн також продав майже 73000 автомобілів в інших країнах, що забезпечило ріст приблизно на 25% у порівнянні з минулим роком.

Преміум-бренд Lynk & Co продав понад 175 000 автомобілів, що на 37% більше у порівнянні з 2019 роком. На даний момент марка розширюється в ряді європейських країн.

Минулого року Geely представила зображення спортивного седана на базі Volvo.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Geely Preface:
Фотограф: Geely
Фотограф: Geely
Фотограф: Geely

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest