Тюнінг-ательє кинуло виклик гіперкару Bugatti Chiron

Автор: Редакція | 28 Жов, 2019

Тюнінг-ательє Gemballa вирішило підвищити свій статус до автовиробника та тепер шукає грошей на створення гіперкара, який стане конкурентом Bugatti Chiron.

Про свої наміри ательє, вже майже чотири десятки років модифікує суперкари іменитих європейських фірм, заявило ще влітку. Тоді, втім, тюнери обмежилися лише декларацією намірів, а зараз оприлюднили нові зображення майбутньої новинки і деякі технічні характеристики.

Читайте також:

Судячи з ескізів, суперкар Gemballa матиме середньомоторне компонування. Офіційно це рішення поки не озвучено, але купе на зображеннях має надто вже довгу задню частину і надто компактний «капот». Тим часом, відомо, що мотор суперкара буде розвивати, за заявою фірми, «значно більше за» 800 к.с.

Стверджується, що до 100 км/год купе зможе прискорюватися за 2,5 секунди – всього на 0,1 с повільніше за Bugatti Chiron. А третю «сотню» розміняє за 6,5 секунди, тобто навіть швидше за McLaren P1. Досягти цього при відносно слабкому моторі Gemballa планує шляхом маніпуляцій з вагою свого суперкара.

Ательє збирається будувати купе з карбону та алюмінію, економити масу де тільки можливо та при цьому використовувати якусь особливо просунуту трансмісію. Найімовірніше, мова йде про систему повного приводу, бо тюнери вже пообіцяли залишити суперкару механічну коробку.

Проект у даний час перебуває на стадії технічного планування: в Gemballa шукають інвесторів, які могли б профінансувати подальшу розробку, будівництво дослідних екземплярів, випробування й перехід до серійного виробництва. Якщо все піде так, як розраховують тюнери, збірка фірмового суперкара Gemballa (у якого досі немає імені) стартує у 2022 році.

Джерело: Motor1

Галерея Гіперкар Gemballa
Фотограф: Gemballa
Фотограф: Gemballa
Фотограф: Gemballa

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest