GM передав 50 позашляховиків для України

Автор: Редакція | 27 Кві, 2022
General Motors Tahoe

Американський автомобільний концерн General Motors передав для потреб України десятки позашляховиків.

Близько чотирьох тижнів тому керівники українського уряду звернулися до General Motors із проханням надати великі транспортні засоби для вивезення людей із зон бойових дій.

Як зазначив речник GM Джордж Свігос, у компанії не вагаючись надали позитивну відповідь.

«Наша міжнародна команда почала працювати над цим», – сказав Свігос про підготовку передачі автомобілів.

Минулої п’ятниці компанія GM вже підтвердила, що відправила 50 повнорозмірних позашляховиків Chevrolet Tahoe через кордон України.

До речі, цей позашляховик минулого року був у рейтингу найкращих кросоверів 2021 року.

General Motors Tahoe

Транспортні засоби надійшли до Міністерства інфраструктури України для надання гуманітарної допомоги. Як зазначили у GM, доставка до України здійснила глобальна судноплавна компанія Maersk.

За словами Свігоса, позашляховики Tahoe були переміщені в Україну через польський військовий логістичний центр у Жешуві поблизу кордону з Україною.

За його словами, з центру в Жешуві польська влада координувала переміщення вантажівок через кордон, доставивши їх уряду України цього тижня.

«Автотранспорт буде використано для надання гуманітарної допомоги в регіоні, – сказав Свігос. – Рішення про дарування транспортних засобів було прийнято за запитом Посольства України у Вашингтоні».

Chevrolet Tahoe 2021 року
Chevrolet Tahoe 2021 року

Окрім безкоштовної передачі 50 позашляховиків, GM на сьогоднішній день виділила 250 000 доларів США на підтримку гуманітарної допомоги в регіоні та також перерахувала внески своїх співробітників у розмірі до 50 000 доларів США, які були надіслані некомерційним організаціям.

Підрозділ GM у Канаді також створив програму збору коштів від співробітників й біля 20 000 доларів США було перераховано неприбутковим організаціям протягом березня.

Раніше цього тижня GM заявила, що закриває свій комерційний офіс на росії та звільняє більшість із 66 співробітників, які там працювали, «через кризу в Україні та пов’язані з цим санкції США та міжнародних компанії».

Ще раніше, 28 лютого, GM призупинив імпорт автомобілів та комерційну діяльність на російському ринку.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Detroit Free Press


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest