Genesis представив дизайн кросовера GV80

Автор: Редакція | 02 Січ, 2020

Преміальний бренд Genesis оприлюднив перші свого найбільшого позашляховика GV80, жива прем’єра якого відбудеться незабаром.

Зовнішність Genesis GV80 майже повністю повторює екстер’єр однойменного концепту 2017 року, за винятком дрібних деталей. Зміни стосуються адаптації машини до серійного виробництва: наприклад, конвеєрний варіант позашляховика отримав іншу оптику, традиційні бічні дзеркала і звичні дверні ручки.

Крім того, в порівнянні з концептом у серійного GV80 радіаторна решітка більш лаконічних обрисів, інший передній бампер (він став трохи агресивніше), а також спрощене оформлення бічних стійок кузова, а малюнок, застосований на концепт-карі, замінений чорним глянсовим покриттям.

 Читайте також:

Аналогічні трансформації пережив й інтер’єр, де збережені ключові рішення прототипу. Основною фішкою салону кросовера стане ультраширокий екран мультимедійної системи, розміщений в центрі передньої панелі. Управління налащтуваннями кліматичної установки теж, наскільки можна судити з фото, довірено сенсорному дисплея.

Помітні велика кількість дерев’яних вставок, двоспіцеве кермо з цифровою панеллю приладів, «шайба» перемикання передач замість значного важеля, яким був оснащений центральний тунель концепту. Також, Genesis GV80 отримає варіант виконання з трьома рядами крісел.

Кросовер побудований на задньопривідній платформі, розробленої спеціально для преміального бренду, і ділить основні рішення ходової частини з легковими седанами Genesis. Базові модифікації GV80 отримають привід на задню вісь, а трансмісія 4х4, як очікується, стане опцією.

На старті продажів перший кросовер Genesis буде доступний з трьома типами двигунів:

  • турбованим чотирициліндровим, який розвиватиме близько 280-290 к.с. при обсязі 2,5 літра
  • турбованим 3,5-літровим V6 потужністю близько 380 к.с.
  • рядним шестициліндровим дизелем об’ємом 3 літри і потужністю близько 280 к.с.

Всі мотори будуть пов’язані з новим восьмиступінчастим роботом з двома мокрими зчепленнями, який дебютує як раз на кросовері GV80, а потім з’явиться на наступному седані G80.

Повноцінний дебют призначений на січень нинішнього року, і відразу після прем’єри кросовер повинен вийти на домашній ринок.

Джерело: Motor1

Галерея Genesis GV80 2021 року:
Фотограф: Genesis
Фотограф: Genesis
Фотограф: Genesis
Фотограф: Genesis

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest