Hyundai продемонстрував інтелектуальний круїз-контроль

Автор: Роман Галімон | 21 Жов, 2019

Корпорація Hyundai Motor Group, що складається з Hyundai, Kia та Genesis, створила перший у світі круїз-контроль для аналізу поведінки водія.

Нова технологія отримала назву SCC-ML, яка включає Smart Cruise Control (розумний круїз-контроль) і Machine Learning (машинне навчання). Ця розробка не тільки підтримує відстань до транспортного засобу попереду та бажану швидкість, але й аналізує дії водія, на основі яких вона проходить навчання.

Читайте також:

Для аналізу передня камера та радіолокатор збирають інформацію про характер руху, потім передають дані на головний комп’ютер. Після цього технологія зі штучним інтелектом аналізує всю інформацію та формує на їхній основі поведінкові сценарії.

При цьому враховуються відстань до іншого автомобіля, швидкість та час реакції на зміну умов руху. Таким чином, система здатна генерувати до 10000 сценаріїв. Проте було зазначено, що потенційно небезпечні сценарії не зберігаються в SCC-ML.

Нова технологія може визнати, що автомобіль рухається щільним міським потоком, та з цієї причини скорочує відстань до іншого автомобіля, а на трасі зі збільшенням швидкості ця відстань також збільшуватиметься.

Зазначено, що система SCC-ML забезпечує рівень автономії 2,5 згідно класифікації SAE, тобто це вдосконалена варіація стандартного круїз-контролю.

Компанія Hyundai також раніше заявила, що планує інвестувати приблизно 35 мільярдів доларів у автомобільну техніку протягом наступних 6 років.

Джерело: Аutotimesnews


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest