Great Wall відкрила європейську штаб-квартиру в Німеччині

Автор: Редакція | 23 Лис, 2021
Great Wall Ora

Компанія Great Wall прискорює експансію в Європу з новою штаб-квартирою в Мюнхені.

Китайський автовиробник Great Wall планує розпочати продаж автомобілів в Європі наступного року після того, як у вересні на автосалоні IAA в Мюнхені представив гібридний позашляховик під брендом Wey і повністю електричну модель під брендом Ora.

Автовиробник сподівається, що створення офісу зміцнить і розширить співпрацю між штаб-квартирою групи в Китаї та регіональними дилерами, а також постачальниками. Стратегія також включає інвестиції Холдингу Baoding Great Wall у ланцюг поставок.

Новий досвід

Great Wall Ora
Інтер’єр Great Wall Ora

Great Wall також планує відкрити центри бренду в Мюнхені та Берліні в 2022 році в рамках свого плану побудови «екосистеми способу життя» для європейських клієнтів. Цей план включає не тільки продаж автомобілів, а й послуги з зарядки, з технічного обслуговування та ремонту, а також послуги з встановлення «софту».

«Запуск в Європі є важливою віхою для Great Wall Motor, – заявив генеральний директор Great Wall Motor Europe Цяо Сянхуа. – Ми також маємо амбітні цілі щодо цього ринку. Цей крок необхідний для того, щоб автовиробник став глобально конкурентоспроможною автомобільною компанією».
Great Wall планує працевлаштувати 300 людей у мюнхенському офісі.

За допомогою додатків на машинах Wey і Ora, компанія планує створити платформу, де користувачі зможуть взаємодіяти з брендом і його продуктами.

Great Wall міняє ринкову нішу

Great Wall Ora

У вересні Джонсон Цян, виконавчий віце-президент Great Wall з Європі, повідомив Automotive News Europe, що Ora надійде у продаж на одному з п’яти найбільших ринків Європи – Німеччині, Британії, Франції, Італії та Іспанії – або в одну з північних країн, до яких належать дружня до електромобілів Норвегія, а також Швеція, Фінляндія та Данія.

Great Wall недовго виробляла автомобілі в Європі, коли у 2012 році відкрила фабрику в Болгарії для збирання позашляховиків, пікапів і міських автомобілів. Але завод був закритий у 2017 році.
Цього разу стратегія компанії в Європі полягає в тому, щоб відійти від бюджетних моделей і натомість орієнтуватися на клієнтів, які можуть заплатити більше за підвищений рівень технологій.

SVOLT, дочірня компанія Great Wall, а нині незалежна високотехнологічна компанія, планує інвестувати загалом 2 мільярди євро в два об’єкти в Саарі, Німеччина, включаючи найсучасніший завод акумуляторних елементів з виробничою потужністю у 24 гігават-годин на останньому етапі розширення.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Automotive News Europe


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest