Класичний Volkswagen Beetle стане електрокаром у Китаї

Автор: Редакція | 14 Кві, 2021
Ora Lightning Cat

Китайський автовиробник Great Wall Motors вирішив відродити форми Volkswagen Beetle у своєму електрокарі Ora Lightning Cat.

Вочевидь в компанії не стали придумувати новий рецепт успіху, коли отримати натхнення від оригінального Volkswagen Beetle, що випускався з 1950-х.
Модель Ora Lightning Cat з’явиться на майбутньому Шанхайському автосалоні 2021 року, де компактний 4-дверний електромобіль представить свій дизайн у стилі класичного «Жука».

Хоча модель не буде точною копією, адже на перших тізерних зображеннях видно, що нова модель має свої особливості дизайну, щоправда у формах все одно неминуче вгадується бестселер німецької марки.

Ora Lightning Cat

Крім того, навіть інтер’єр натхненний першим поколінням VW Beetle, оскільки елементи салону та елементи управління мають конструкцію, більш типову для п’ятдесятих років, як у випадку з хромованими вентиляційними отворами або кермом із дуже тонкими хромованими вставками всередині.

Ora Lightning Cat

На даний момент характеристики моделі не представлені, але очевидно, що вона матиме таку ж електричну платформу, як й інші електрокари від Great Wall, котрий нещодавно досяг домовленості з BMW про виробництво варіанту електричного MINI в Китаї.

Тож можливо, що електричний псевдо-«Жук» буде пов’язаний на технічному рівні з майбутнім електричним MINI, який продаватиметься в Європі.
Шанхайський автосалон 2021 року відчинить свої двері для публіки 21 квітня, хоча презентація Ora Lightning Cat ймовірністю відбудеться за кілька днів до цього, оскільки 19 квітня відбудеться перша частина автошоу, зарезервована для преси та спеціальних гостей китайського заходу.

Також на автошоу в Шанхаї марка MG представить футуристичний концепт Cyberster, Volkswagen представить оновлений позашляховик Teramont, а Toyota покаже новий електричний позашляховик BZ.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Ora Lightning Cat:
Фотограф: Great Wall Motors
Фотограф: Great Wall Motors
Фотограф: Great Wall Motors
Фотограф: Great Wall Motors
Фотограф: Great Wall Motors

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest