Volkswagen оновив позашляховик Teramont

Автор: Роман Галімон | 29 Бер, 2021
Volkswagen Teramont 2022 року

Німецький бренд Volkswagen показав оновлений позашляховик Teramont, який продається на ринку Китаю.

Китайський підрозділ Volkswagen щойно представив оновлення для свого найбільшого позашляховика, що пропонується німецьким виробником на азіатському ринку. Вдосконалення торкнулись як загального дизайну моделі, яка базується на платформі MQB, так й змін всередині.
Teramont, який виготовляється на спільному підприємстві SAIC, фактично є аналогом Volkswagen Atlas, що продається в США та Канаді, й був оновлений минулого року.

Хоча тізери рестайлінгової моделі з’явились більше року тому, новинка офіційно буде представлена лише на Шанхайському автосалоні 2021 року, який відчинить свої двері наприкінці квітня. Проте вже очевидно Volkswagen Teramont отримає значні зміни в передній та задній частині, віддалившись від американської моделі.

Volkswagen Teramont 2022 року
Volkswagen Teramont 2022 року

На оприлюднених фото видно, що виробник додав діодну стрічку, яка розділяє фари й проходить єдиною поперечною смугою через решітку радіатора, освітлюючи логотип Volkswagen. Крім того, марка вдосконалила переднє освітлення за допомогою технології Matrix LED.

Volkswagen Teramont 2022 року
Volkswagen Teramont 2022 року

Китайський «Терамонт» також трансформувався ззаду. Нові задні ліхтарі розширюють задню частину, пропонуючи абсолютно новий вигляд, до якого додається новий графічний дизайн освітлення. Емблема німецького бренду інтегрована, а задній бампер отримав нові сучасні форми та вихлипи, інтегровані в обвіс.
Виробник поки не представив зображення інтер’єру, а також не представив деталей лінійки двигунів, хоча салон має запропонувати елегантніший образ із великою кількістю хрому, як це люблять китайські споживачі.

Стандартне обладнання має включати адаптивний круїз-контроль, попередження про зіткнення та сучасну медійну систему. Під капотом в базі очікується версія бензинового двигуна 2.0 TSI потужністю 220 к.с. та 299-сильна версія V6 у топі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Volkswagen Teramont 2022 року:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest