Volkswagen «розсекретив» оновлений позашляховик Teramont

Автор: Редакція | 11 Гру, 2019

Німецька компанія Volkswagen підготувалась до оновлення позашляховика Teramont, який відтепер стане крос-купе.

Volkswagen розсекретив перші зображення модернізованого «Терамонта», але поки він фігурує під ім’ям Atlas, оскільки мова йде про прем’єру оновленого кросовера для ринку США. Там він й дебютує: захід, за попередніми даними, відбудеться 8 лютого на виставці в Чикаго.

 Читайте також:

З крос-купе Atlas Cross Sport позашляховик буде ріднити нова компактніша світлодіодна оптика, інші обриси бамперів і, швидше за все, хромована смужка поперек дверей багажника. Відомо також, що передній бампер трохи збільшиться в розмірах: конструкцію змінили для того, щоб при зіткненні він наносив менше шкоди пішоходам.

В інтер’єрі оновленого кросовера мають з’явитися дорожчі матеріали оздоблення, можливо, інше кермо й додаткове обладнання, причому перелік опцій розширять й за рахунок нових водійських помічників.

А ось моторну гамму, за припущеннями, чіпати не будуть: у кросовера збережуться 235-сильний турбомотор об’ємом 2 л і атмосферний 3,6-літровий V6 потужністю в 276 к.с.

Старт продажів новинки американський підрозділ Volkswagen почне у травні наступного року. В Україні кросовер Teramont, або Atlas, офіційно не продається.

 

Джерело: Motor1

Галерея Volkswagen Teramont
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest