Honda зібралась створити більше кросоверів за прикладом Jazz Crosstar

Автор: Роман Галімон | 30 Тра, 2020
Honda Jazz Crosstar

Японська компанія Honda заявила, що збирається розширити кросоверну лінійку за зразком створення нового Jazz Crosstar.

Враховуючи зростання попиту на кросовери та кросоверні версії звичайних моделей, у Honda вирішили розширити лінійку «псевдопозашляховиків».
Керівник проекту Jazz Такекі Танака сказав: «Попит на компактні багатоцільові машини – це нова тенденція, і в майбутньому ми матимемо деривативи в цьому напрямку.

Клієнти Jazz різні за віком, і ми особливо хотіли звернутися до клієнтів, зацікавлених передовими технологіями та активним способом життя. Це було нашою мотивацією для розвитку Crosstar».

Як зазначає видання Autocar, покупці Jazz у Великій Британії переважно старші за покупців в Азії. Саме тому, виробник планує зробити такі моделі універсальнішими.
У майбутньому, за словами Танаки, Honda планує випускати більше моделей у комплектації Crosstar: «Деякі клієнти не бачать потреби в справжньому позашляховику через його розміри або недоліки в ефективності споживання палива.

Це клієнти, які не хочуть хетчбек чи седан, але хочуть продемонструвати свій спосіб життя, і це ті клієнти, для яких ми вважаємо, що Crosstar – це ідеальний варіант».

Тут варто згадати, що ряд виробників вже випускають комплектації, які відповідають такому попиту на кросоверні моделі. Ford пропонує Fiesta та Focus Active, а Audi представила A1 Citycarver минулого року.
Crosstar відрізняється від стандартного «Джазу» збільшеним кліренсом, унікальною передньою решіткою, інтегрованими рейлінгами на даху та двоколірною схемою фарбування.

Crosstar – це топова комплектація у Європі, вартість якої становить 26 250 євро, що на 4250 євро більше, ніж стандартна версія Jazz.

Нещодавно стало відомо, що Honda представила обмежену версію нової Civic Type R, а також компанія не відмовиться від кнопок у інтер’єрі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Галерея Honda Jazz Crosstar:
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest