Honda не відмовиться від кнопок у інтер’єрі

Автор: Редакція | 04 Кві, 2020

Японський автовиробник Honda пообіцяв зберегти частину фізичних кнопок та не переводити все на сенсори.

Поки деякі автомобільні компанії планують повну «цифровізацію» інтер’єру, Honda вирішила офіційно стати консервативнішою за колег.

До цього рішення інженери фірми прийшли після опитування потенційних покупців. Розробляючи салон нового покоління хетчбека Jazz / Fit, японці консультувалися з майбутніми його споживачами і прийшли до висновку про необхідність збереження традиційних поворотних регуляторів і кнопок як мінімум для блоку управління клімат-контролем.

Керівник проекту Jazz Такекі Танака заявив виданню Autocar, що зроблено це заради безпеки. Згідно з відгуками клієнтів, сенсорні панелі для налаштування мікроклімату не дозволяють користуватися ними інтуїтивно: водієві доводиться так чи інакше відволікатися від дороги, аби поглянути на панель. А оперувати фізичними регуляторами можна без відволікання й це робить водіння більш безпечним.
Honda Jazz нового покоління компанія називає свого роду «глобальним стандартом», і цілком можливо, фірмовим правилом стане й такий підхід до архітектури інтер’єрів. Хоча в іншому «Джаз» аж ніяк не цурається «цифровізації»: він оснащений і повноцінним тачскріном мультимедійної системи, і віртуальною панеллю приладів.

Раніше стало відомо, що обмежена версія нової Honda Civic Type R вже продана у Британії, а також Honda зупинила виробництво електрокара Clarity.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Honda Fit 2020 року:
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest