Honda Civic Type R «впала» з підйомника СТО

Автор: Редакція | 20 Лип, 2020

Спортивний хетчбек Honda Civic Type R впав із підйомника під час стандартного технічного обслуговування.

Заміна мастила в двигуні та трансмісії мала бути легкою роботою з технічного обслуговування, але, на жаль, для власника цієї синьої Honda Civic Type R все пішло не так.
Як повідомляє видання TireMeetsRoad, власник авто приїхав до станції JuJu Built Engineered Performance в місті Апленд (штат Каліфорнія, США), аби замінити мастило двигуна та редуктора.

Але те, що повинно було бути звичайним відвідуванням СТО, закінчилося страховим кошмаром, коли машина впала з підйомника. Очевидно, власник повністю розлючений цією ситуацією і нібито планує подати позов до магазину.

View this post on Instagram

Yesterday we had a customer bring in their car for some maintenance. We had the car up on the rack for an oil change and trans fluid flush. The car racked with no issues. The rack failed. The car started to lean and fell. There was nothing we could have done to prevent this from happening. Sometimes accidents and mechanical failures happen. However, we take this seriously. We are working with the owner of the car to fix this. He has been very understanding of the situation and we are 100% determined to make this right. We care about our customers as they entrust us with their cars. Unfortunately, we could have not foreseen this mechanical failure but we will set it right.

A post shared by J U J U 🔧B U I L T (@jujubuiltengineeredperformance) on

«Вчора у нас був клієнт, який надав машину для обслуговування. Машина була на стійці для заміни мастила та промивання рідини. Автомобіль заїхав без проблем. Підйомник вийшов із ладу. Машина почала нахилятися й впала. Ми нічого не могли зробити, щоб цього не сталося. Іноді трапляються аварії та механічні несправності. Однак ми сприймаємо це серйозно. Ми працюємо з власником автомобіля, щоб виправити це», – йдеться в повідомленні на Instagram від СТО.
Фотографії інциденту дозволяють припустити, що пошкодження салону не будуть суттєвими, а машину можна порівняно легко відремонтувати. На жаль, одна з вил підйомника пройшла крізь вікно дверей водія у кабіну, і є підозри, що також є пошкодження салону.

Відповідно до останніх даних, в даний час СТО працює над визначенням збитків разом із страховою компанією, яка найближчим часом планує розслідувати інцидент.

Нещодавно нову Toyota Supra розбили прямо під час тест-драйву, а раніше мінівен Honda протягнув байк під капотом кілька кілометрів.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Honda Civic Type R 2020 року:
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest