Мінівен Honda протягнув байк під капотом кілька кілометрів

Автор: Редакція | 27 Чер, 2020
Аварія Honda мінівен байк

Аварія між мінівеном Honda Oddessy та мотоциклом Honda CBR призвела до несподіваних та жахливих наслідків.

У Каліфорнії стався зовсім приголомшливий випадок, коли водій мінівену Honda Oddessy вирішив не зупинятися після того, як наїхав на байкера.
Більш того, водій мінівену спробував втекти, але спортивний байк несподівано застряг під капотом.

Саме цей момент зафільмували свідки з іншої машини та спробували переслідувати мінівен, з  якого дуже сильно сипали іскри з-під капоту.

Пізніше з’ясувалось, що сам байкер майже не постраждав після того, як впав зі свого мотоцикла Honda CBR, хоча й не зрозумів причин, з яких у нього врізались.

«Раптом у мене вибили байк, і я почав котитися дорогою сам. Через деякий час я зупинився, і машини зупинялись, щоб перевірити мене. Я не міг рухатись. Хлопець допоміг мені  відповзти у бік дороги й викликав швидку допомогу. Я поїхав до лікарні, й вони зробили мені рентген, МРТ і все інше. На щастя, у мене немає зламаних кісток», – цитує байкера сайт CarBuzz.

Чого не можна сказати про байк, адже заднє колесо в нього було майже відірвано.
При цьому, водій мінівена коли все ж таки «позбавився» від мотоцикла під капотом спробував втекти, але втратив контроль над машиною та «залишив» її у паркані. Пізніше порушник був ідентифікований та заарештований.

Нещодавно, Kia Carnival розбили за кілька секунд після купівлі, а розлючений водій вантажівки розчавив Ferrari боса.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest