Kia Carnival розбили за кілька секунд після купівлі

Автор: Редакція | 26 Чер, 2020
Аварія Kia Carnival

Мінівен Kia Carnival був розбитий одразу на виїзді з місця отримання в автосалоні.

Купівля нового автомобіля та від’їзд від автосалону – захопливі відчуття. Проте, на жаль, іноді все може закінчитись дуже погано. Нещодавно вже згадувався інцидент із VW Polo, який також розбитий в автосалоні та ще й перекинули на дах.

Цього разу з Kia Carnival (відомий також як Kia Sedona в деяких країнах) теж щось пішло не за планом.
Абсолютно новий мінівен, який всередині ще був обернутий полієтиленом, мав стати головною подією дня для нового власника та людей, які зібралися привітати нового водія.

Проте, щось пішло не так. Вочевидь, переплутавши педалі гальма й газу, мінівен набирає швидкість після виїзду з боксів салону та врізається в стіну.

Добре, що в цьому інциденті ніхто не постраждав, а для горе-водія та його пасажира, який продовжував щось жестикулювати після аварії, спрацювали подушки безпеки.

Однак, для машини, вочевидь, не минуло все добре, адже передня частина була повністю вм’ята всередину, а під силовим агрегатом з’явились калюжі рідини. Крім того, з боків лежали невеликі уламки пластику.
Цікаво, що після аварії мінівен спочатку намагались повернути в бокси, але машину все ж вирішили вивести на дорогу. Проте за кермом був вже сидів інший водій.

Нещодавно нову Toyota Supra розбили прямо під час тест-драйву, а до цього водій розбив Mazda CX-5 через носіння маски.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Галерея Kia Sedona 2019 року:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest