Носіння маски в автомобілі призвело до аварії

Автор: Редакція | 08 Чер, 2020
Mazda CX-5 аварія маска

Водій втратив свідомість після кількагодинного носіння маски та розбив свою машину.

Маски для обличчя стали звичними під час тривалої пандемії коронавірусу, щоб забезпечити захист від вірусу. Більш того, деякі автомобільні компанії, як General Motors, Lamborghini, Ferrari, Volkswagen та Kia, навіть допомагають виробляти маски.

Проте, як показує цей приклад, надмірне використання масок може призвести й до негативних наслідків у деяких обставинах.
У місті Лінкольн-парк, США, водій автомобіля Mazda CX-5 втратив свідомість після того, як протягом декількох годин носив маску та врізався в стовб, завдавши серйозної шкоди передній частині компактного кросовера.

На щастя, водій, який був єдиним пасажиром у транспортному засобі, не отримав серйозних пошкоджень, що свідчить про високі стандарти безпеки CX-5, але все ж був доставлений до лікарні.

Опубліковано Lincoln Park Police Department Пʼятниця, 24 квітня 2020 р.

Відділ поліції Лінкольн-Парку одразу після інциденту повідомив, що водій став безпритомним через «недостатнє споживання кисню та надмірне споживання вуглекислого газу після носіння маски для обличчя протягом декількох годин».

У своєму повідомленні на Facebook місцевий департамент поліції написав: «Автомобілісти та громадськість нагадують, що, хоча маски слід використовувати в громадських місцях, щоб запобігти поширенню COVID-19, вони не потрібні на вулиці, коли можна дотримуватись соціального дистанціювання, і особливо не потрібно при керуванні автомобілем без пасажирів».
Однак, хоча поліція визнала, що аварія могла бути викликана іншими медичними причинами, вони не вірять, що водій був під впливом наркотиків чи алкоголю.

«Стосовно цього конкретного інциденту, ми повторюємо, що працівники поліції не є лікарями та не знають медичної історії кожної людини», – заявили у відомстві після отримання скарг на думку, що маска стала основною причиною аварії.

«У первісному дописі було заявлено, що ми “вірили”, що надмірне носіння маски було фактором, який сприяв цій аварії. Хоча ми цього не знаємо зі 100% впевненістю, ми знаємо, що водій носив маску типу N95 всередині транспортного засобу протягом декількох годин і в кінцевому підсумку втратив свідомість під час експлуатації транспортного засобу».
Нещодавно також стало відомо, що Tesla Model 3 врізалась у перекинуту «фуру» на автопілоті, а раніше сталася аварія Subaru Outback та рідкісної Toyota GT86.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: CarBuzz

Галерея Mazda CX-5:
Фотограф: Mazda
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф: Mazda
Фотограф:

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest