Лімітовану Honda Civic Type R продали в Канаді за чотири хвилини

Автор: Роман Галімон | 04 Чер, 2020

Спортивна версію Honda Civic Type R надійшла до Канади в обмеженій кількості й одразу була розпродана.

Для Канади японський виробник запропонував лише 100 екземплярів й без того обмеженого випуску Civic Type R модельного 2021 року, й вони розпродалися вже за чотири хвилини після відкриття бронювання на інтернет-порталі 21 травня.
При цьому, покупці навіть не знали ціну за цей спеціальний CTR. Вони повинні були внести депозит у розмірі 1000 доларів, щоб забронювати місце на один автомобіль.

«Ми очікували, що попит на автомобіль буде високим, оскільки Civic Type R – популярний автомобіль з сильною і лояльною фанатською базою, – сказав виданню Automotive News Canada помічник віце-президента з продажу та маркетингу Honda Canada Стів Хуі. – Той факт, що це обмежене видання зіграв роль, але навіть ми були приємно здивовані тим, наскільки швидко вони попередньо продали машини».

Honda Civic Type R Limited Edition

Honda Civic Type R Limited Edition представлена в ексклюзивному кольорі Phoenix Yellow із глянцевим чорним кольором на даху, дзеркалах та вентиляційному отвору. Машина отримала спеціальні ковані алюмінієві диски BBS, які важать на 8,165 кг менше звичайних, й спортивні шини Michelin Pilot Sport Cup 2. Крім того, на машині зняті системи звукоізоляції та кондиціонування, що прибрало ще 12,7 кг «зайвої» ваги.
Машина оснащена дволітровим чотирициліндровим двигуном із турбонаддувом, що видає 306 к.с. та 400 Нм крутного моменту, який агрегується єдиним варіантом коробки передач – це шестиступенева механіка.

Обмежена версія Civic Type R також надійде до США, де 600 машин надійде у продаж. У Британії аналогічний тираж теж вже був розпроданий.

Нещодавно також стало відомо, що Honda зібралась створити більше кросоверів за прикладом Jazz Crosstar.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Honda Civic Type R Limited Edition:
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest