Honda вперше «засвітила» новий кросовер CR-V

Автор: Редакція | 01 Бер, 2021
Honda CR-V 2023 року

Японська марка Honda почала випробовувати нове покоління моделі CR-V. Кросовер має з’явитись у 2023 році.

Honda CR-V п’ятого покоління був представлений наприкінці 2016 року та отримав оновлення приблизно через три роки. Проте вже тепер (у березні 2021 року), нова генерація моделі потрапила в об’єктиви «фотошпигунів» під час проходження тестів на одному з об’єктів виробника у Європі.
Перший погляд на CR-V шостого покоління, звісно, затьмарений камуфляжем, що повністю вкриває машину. Тим не менш, не можна не помітити, що кросовер виріс у розмірах, тоді як передні та задні звиси залишились досить великими. Загальний дизайн здається більш кутовим, а капот наче став довшим і рівнішим.

У передній частині помітно також більшу решітку радіатора з новим малюнком, а по її бокам – гостріші світлодіодні фари, які створюють враження спліт-дизайну. Тим не менш, передні фари, ймовірно, матимуть цілісну компоновання, адже їхнє розділення відбувається лише через маскування, накладене на широку смугу.

Honda CR-V 2023 року
Honda CR-V 2023 року. Фото: Motor1

Інша помітка зміна – бічні дзеркала тепер розташовані нижче на дверях, а не біля основи передньої стойки. За припущеннями, це зроблено для зменшення шуму від вітру та/або покращення аеродинаміки.

Також помітна лінія виштамовки над ручками дверей, яка тягнеться через весь бічний профіль CR-V, починаючи від фар і закінчуючи задніми ліхтарями. А помаранчеві бічні покажчики поворотів вказують на тестування американської версії кросовера.

Honda CR-V 2023 року
Honda CR-V 2023 року Фото: Motor1

На фотографіях профілю прототипу також можна зазирнути всередину салону, де приладова панель та екран медійної системи розташовані у вигляді планшету на верхній частині центральної консолі. Екран «медійки» розміщений вертикально, на відміну від поточного CR-V, де він трохи нахилений та «лежить» на центральній консолі.

Цікаво буде дізнатись, чи дозволить зростання простору в кросовері розмістити третій ряд на постійній основі. Хоча поточний CR-V вже пропонується на деяких ринках із третім рядом, але американська версія доступна виключно з п’ятьма місцями.
На прототипі також бракує вертикальних ліхтарів нинішнього CR-V. Проте, можливо, вони замасковані, або ще не розроблені. Відомо, що всі покоління популярного компактного кросовера мають спільний макет задніх ліхтарів, починаючи з оригінальної моделі 1996 року, а тому схожий дизайн має залишитись й в новому поколінні.

Нинішній кросовер Honda CR-V вже пропонується з гібридними та плагін-гібридними силовими агрегатами на різних ринках, тому модель наступного покоління матиме електрифікацію у будь-якому вигляді. Проте про плани японського виробника розробити версію без ДВЗ поки невідомо. Принаймні, якщо це й станеться, то вона не буде доступна з першого дня запуску нової генерації CR-V.

Враховуючи, що це лише перші фотографії моделі, офіційний дебют нового CR-V відбудеться не скоро. За припущеннями, прем’єра моделі відбудеться 2022 року, а у продаж вона надійде 2023 року.

Honda HR-V 2022 року
Honda HR-V 2022 року

 

До речі, нещодавно Honda презентувала нове покоління кросовера HR-V зі схожим дизайном, а наприкінці минулого року з’явилось нове покоління Civic.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Honda CR-V 2023 року:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest