Новий Honda CR-V «розкрили» на патентному зображенні

Автор: Редакція | 21 Лют, 2022
Honda CR-V 2023 року

Нове покоління кросовера Honda CR-V з’явилось на неофіційному патентному зображенні, яке виклали у Мережу.

Попри те, що шосте покоління Honda CR-V вже кілька разів було помічено на тестах, бренд досі не опублікував жодних тізерів щодо дебюту новинки. Більш того, з’являлись навіть неофіційні рендери японського бестселера.

Проте тепер можна точніше прогнозувати зовнішній вигляд Honda CR-V, адже в Мережу потрапило патентне зображення кросовера. Й, здається, отримане зображення збігається з прототипами, які тестувались раніше.

Екстер’єр нового Honda CR-V

Honda CR-V 2023 року
Honda CR-V 2023 року. Фото: Carscoops

Звісно, зернистість зображення не дозволяє говорити про деякі деталі, проте автовиробники патентують такі ескізи для захисту своїх дизайнів.

Одразу помітні тонкіші фари та більша стільникова решітка, інше розташування дзеркал і більше заднє вікно. Патентної фотографії задньої частини не опубліковані, але можна помітити, що фірмові високі задні ліхтарі залишилися.

Крім того, Honda CR-V 2023 року не виглядає особливо великою, хоча після виробничих тестів здавалось, що «приріст» у розмірах буде значний.

Вочевидь, дизайнери не прагнули робити революцію в дизайні, а пішли еволюційним шляхом. Помітно, що верхня лінія створює візуальний зв’язок між фарами та задніми ліхтарями, оскільки вона простягається через весь бічний профіль. Аналогічний елемент можна побачити на актуальному CR-V, хоча у майбутньому він буде розташований над дверними ручками і має більш плоский дизайн.

Варто зазначити, що будуть створені окремі версії CR-V для Сполучених Штатів та для Європи. Хоча Honda наразі не розкрила деталі, за припущеннями це можуть бути навіть різні за розмірами кросовери. Офіційна прем’єра має відбутися до кінця року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest