Новий кросовер Honda CR-V отримає масштабний редизайн

Автор: Редакція | 22 Сер, 2021
Honda CR-V 2023 року

Кросовер Honda CR-V нової генерації вже у 2022 році має доповнити оновлену європейську лінійку виробника, й тестовий прототип продовжує з’являтись на тестах.

Honda CR-V є найбільшою моделлю у європейському портфоліо японського бренду та вже наступному року буде повністю оновлена, хоча стане еволюцією попереднього покоління.

Актуальна генерація CR-V вже стало гібридною у відповідності з планом Honda й до кінця наступного року має повністю електрифікуватись у Європі. Тобто кросовер шостого покоління скоріше отримає візуальні зміни, а не повну технічну перебудову. Цілком ймовірно, що новинка стане на оновлену версію поточної платформи Compact Global Platform, як й новий Civic.

Тому нинішній 2,0-літровий бензиново-електричний агрегат e: HEV, безсумнівно, збережеться на CR-V, але й менший 1,5-літровий двигун внутрішнього згоряння може бути присутнім, як це було у випадку з Civic, Jazz та HR-V.
Нова зовнішність

Honda CR-V 2023 року

Нова передня частина є найбільш очевидною зміною у порівнянні з поточним CR-V, й на нових «шпигунських» фото видно широкоформатну шестигранну решітку та тонкі світлодіодні фари.

На цій стадії випробувань деталі кросовера залишаються закамуфльованими, однак видно, що нове покоління буде ширшим і довшим за попереднє, що має збільшити різницю між двома позашляховиками, які Honda продає в Європі.

Тим часом більш пряма лінія даху та більш рівна задня частина збільшать місце в опціональному третьому ряду, що зробить CR-V більш очевидним конкурентом Kia Sorento та Seat Tarraco.
Зміни також зачеплять й інтер’єр нового позашляховика, де повністю перероблена інформаційно-розважальна система відповідатиме новітнім моделям «Хонди», з фокусуванням на мінімалістичний дизайн.

Honda офіційно ще не почала анонсувати новий CR-V та не розкрила подробиць про дату презентації. Проте з огляду на терміни розробки останніх моделей, за припущеннями, камуфляж зникне з моделі приблизно в середині наступного року, а новинка вийде на ринок наприкінці 2022 року.

До речі,  кросовер Honda CR-V нового покоління вже зобразили на рендері, а вигляд нового кросовера Honda HR-V лише доводить прихований дизайн.

Також кросовер у камуфляжі вже бачили на початку цього місяця,  а до цього прототип «засвітився» у березні.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Autocar

Галерея Honda CR-V 2023 року:
Фотограф: Carscoops
Фотограф: Carscoops
Фотограф: Carscoops
Фотограф: Carscoops

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest