Кросовер Honda CR-V нового покоління «уявили» на рендері

Автор: Редакція | 10 Кві, 2021
Honda CR-V 2023 року

Зовнішній вигляд нової генерації кросовера Honda CR-V «представили» на зображеннях.

У березні з’явились шпигунські фотографії з Honda CR-V наступного покоління, що й надало можливість уявити вигляд майбутньої моделі.
Редакція Motor1 вирішила створити рендер паркетника на основі отриманих зображень.

Найбільш очевидною зміною для нового CR-V є сильно змінена передня частина. Кросовер має більш тупий ніс, що робить вигляд моделі суворим. Також спереду можна помітити велику трапецієподібну решітка, яка розширюється догори.

При цьому, як на вже представленому HR-V, фари стануть вужчими та розтягнуться в кутах. Проте візуально світлотехніку можуть поєднати хромованим елементом, що проходитиме безпосередньо під капотом.
Боковини автомобіля матимуть, швидше за все, простий стиль, що співзвучно зі стилем новітніх Passport та Pilot. Проте одна штампована лінія все ж проходите на рівні плечей.

Хоча на цій візуалізації не видно задньої частини, шпигунські знімки вже розкрили «корму» CR-V. Як й спереду, вона повинна мати виточену форму: заднє скло збільшать, а ліхтарі зроблять вужчими.

Загалом, розмір нового CR-V здається більшим, що повинно забезпечити більше простору всередині. Це дасть змогу «меншій» моделі HR-V наступного покоління також зростати. Таким чином, Honda збільшить попит на обидва кросовери.
На даний момент поки невідомі дати появи нового CR-V. За припущеннями, дебют моделі має відбутися у 2022 році, а продажі почнуться у 2023 році. Поточна генерація отримала оновлення для модельного 2020 року, яке повинно протримати її на ринку до появи нового покоління кросовера.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Honda CR-V 2023 року:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest