Новий кросовер Honda CR-V «засвітився» в камуфляжі

Автор: Редакція | 12 Сер, 2021
Honda CR-V 2023 року

Кросовер Honda CR-V нового покоління з’явився на тестах в Європі у камуфляжі, але вже можна зробити висновки стосовного майбутнього дизайну.

На початку березня цього року новий кросовер Honda CR-V вперше потрапив у фотооб’єктиви «шпигунів». Але на той час знімки були зроблені з великої відстані й можна було лише здогадатись про базову форму та розміри компактного позашляховика.
Тепер з’явилась нова партія світлин, які демонструють новий CR-V під час випробувань на дорогах загального користування в Німеччині.

Й хоча спійманий прототип повністю був вкритий камуфляжем, але вже мав усі виробничі фрагменти. Таким чином можна побачити, як виглядає виробнича версія фар зі світлодіодною технологією, які можуть бути об’єднані хромованою смугою. Велика ж решітка радіатора з шестигранним візерунком все ще ховає громіздкий логотип Honda у центрі.

Більший за попередника

Honda CR-V 2023 року

Загалом, новий CR-V виглядає більшим за попередня модель. Більш плоский і широкий капот у поєднанні з бічними дзеркалами, які тепер переміщені від основи передньої стійки до дверей, створюють загальне враження виваженого дизайну. Задній звис виглядає дещо довшим у порівнянні з поточним CR-V, надаючи позашляховику кутовий вигляд ззаду.

Вочевидь, наявний прототип має п’ять місць, а отже третій ряд у наступному поколінні може бути під питанням. Хоча в деяких країнах й актуальна генерація CR-V продається із сімома місцями.
На жаль, поки не має багато відомостей про новий CR-V. Враховуючи, що цей прототип має подвійні вихлипні труби ззаду, можна зрозуміти, що це версія із двигуном внутрішнього згоряння. Проте, очікується що Honda в значній мірі покладатиметься на електрифіковані силові агрегати, і навіть ходять чутки про потенційну повністю електричну версію, яка планується пізніше.

Враховуючи мінімальну кількість змін від першої появи CR-V нового покоління, можна припустити, що позашляховик буде готовий до дебюту наступного року. Таким чином, новинка може надійти у продаж як модель 2023 року.

До речі,  кросовер Honda CR-V нового покоління вже зобразили на рендері, а вигляд нового кросовера Honda HR-V лише доводить прихований дизайн.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Honda CR-V 2023 року:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest