Honda представила трійку концептів e:N

Автор: Редакція | 18 Жов, 2021
Honda e:N

Три нові концепти Honda стали передвісниками нових електромобілів, які надійдуть у виробництво в Китаї до 2024 року.

Honda представила три нові концептуальні автомобілі e:N, які ляжуть в основу нової повністю електричної лінійки, побудованої в Китаї для внутрішнього ринку та можливого експорту до інших країн.
Три нові концепти, які отримали назви e:N Coupe, e:N SUV та e:N GT, стали першими у новій лінійці електромобілів, котрі компанія планує випустити до 2030 року в кількості 10 штук. Серед них тільки представлений електричний кросовер із двома варіантами e:NP1 та e:NS1.

Дует e:NP1 та e:NS1 базується на новому шасі компанії e:N Architecture F, що є електричною платформою, призначеною для компактних електромобілів з електроприводом на передні колеса.

Але концепт e:N представлений на електричній платформі компанії e: N Architecture W, котра стане основою для її великих електромобілів. Такі електропозашляховики точно отримають задній та повний привід, але жодні інші технічні характеристики для цієї нової платформи не підтверджені.
Тим не менш, можна побачити радикальну зміну мови дизайну нового покоління електричної модельної лінійки Honda, адже кутовий й брутальний стиль майже напевно буде пом’якшений.

Компанія розпочне виробництво трьох нових концептів e:N у 2024 році. Автомобілі збиратимуть на новозбудованих заводах із виробництва електромобілів, які мають бути, крім іншого, енергоефективними.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Auto Express


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest