Honda представила оновлений Fit RS

Автор: Редакція | 05 Сер, 2022
Honda Fit RS 2023 року

Honda Fit RS модельного 2023 року офіційно представлена з більшою потужністю та гібридною установкою.

Четверте покоління Honda Fit/Jazz з’явилось у жовтні 2019 року, а тепер «засвітився» оновлений варіант суперміні. Поки йдеться про специфікацію JDM (лише для Японії), яка вийде на ринок вже восени у наступних комплектаціях: Basic, Home, Luxe, Crosstar і RS.

Так, компактний міський автомобіль отримає обробку RS, але це не буде повноцінний хот-хетч.

Honda Fit RS 2023 року

Хоча зазвичай значок «RS» асоціюється із швидкими Audi та Ford, Honda використовує цей суфікс на певних ринках для «спортизації» моделі. Наприклад, седан Civic RS має більш агресивний вигляд, але це далеко не Si. Та сама історія з новим Fit RS, хоча стверджується, що він матиме більше потужності, ніж менші версії маленького хетчбека.

Оскільки поки анонсований лише дизайн, Honda не оприлюднила технічні подробиці про Fit RS. Відомо, що він матиме потужнішу конфігурацію гібридної установки, яка є єдиною трансмісією, доступною для європейських покупців.

Honda Fit RS 2023 року

В Європі цей автомобіль має загальну потужність 109 к.с. (80 кВт) і 253 Нм крутного моменту для розгону від 0 до 100 км/год за 9,4 секунди до максимальної швидкості 175 км/год.

Honda обіцяє збільшену потужність двигуна та покращену реакцію на прискорення, а також ексклюзивний перемикач режимів водіння Fit RS між Normal, Sport та Econ. Новинка також отримала селектор уповільнення, представлений пелюстками, встановленими за кермом, для керування рекуперативним гальмуванням у тому ж дусі, що й у Clarity.

Honda Fit RS 2023 року

Важливо відзначити, що RS буде доступний виключно з переднім приводом, тоді як інші комплектації, включаючи Crosstar, пропонуються з повним приводом. Орієнтований на продуктивність Fit отримає трохи більш спортивний зовнішній стиль і жовту строчку в салоні. Як і в усіх інших комплектаціях, система безпеки Honda Sensing буде стандартною.

Про можливість виходу RS за межі Японії стане відомо після внутрішнього запуску моделі цієї осені.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Honda Fit RS 2023 року:
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest