Honda «розкрила» новий кросовер HR-V для Америки

Автор: Редакція | 15 Січ, 2022
Honda HR-V 2023 року

Новий субкомпактний кросовер Honda HR-V надійде в продаж у Північній Америці й виробник представив перші тізери новинки.

На засніжених пейзажах тізерів від Honda можна розгледіти новий кросовер HR-V модельного 2023 року. Це перша ілюстрація субкомпактного позашляховика, який надійде в продаж у США пізніше цього року.

Новий HR-V замінить модель поточного покоління, яка знаходиться на ринку з 2014 року. Проте, судячи з опублікованих зображень, новинка суттєво відрізнятиметься від гібридного HR-V, який представлений для європейського ринку.

Очікується, що для США буде запропонована модель з іншим кузовом, який може базуватись на платформі від Civic, що було б відходом від архітектури поточної моделі Fit.

Під капотом

Honda HR-V 2023 року

За припущенням, для Північної Америки також запропонують інший силовий агрегат.

Кросовер HR-V може отримати двигуни від останнього покоління Civic, як 158-сильний атмосферний 2,0-літровий двигун, так й 180-сильний 1,5-літровий рядний чотирициліндровий двигун із турбонаддувом. До лінійки також може приєднатися й гібрид.

Для американського ринку буде доступний як передній, так й повний привід, а також автомат CVT.

Вважається, що будь-яка з цих комбінацій буде бажаною модернізацією порівняно з 1,8-літровим рядним чотирициліндровим двигуном HR-V, що пропонується в Америці із потужністю лише 141 кінських сил.

Протягом наступних кількох місяців, Honda продовжить тізерну кампанію HR-V 2023 року, а отже варто очікувати більше фотографій.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Car and Driver


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest