Кросовер Honda HR-V нового покоління надійшов у продаж

Автор: Редакція | 26 Кві, 2021
Honda HR-V / Vezel 2022 року

Компактний кросовер Honda HR-V модельного 2022 року вже продається. Проте доступний лише в Японії.

Нове покоління Honda HR-V було презентовано у лютому 2021 року й отримало абсолютно новий дизайн. Хоча найменший позашляховик японської марки не став занадто революційним у дизайні, проте відповідає сучасному стилю на інших машинах бренду.
Модель 2022 року вже надійшла у продажі в Японії чотири дні тому (22 квітня 2021 року) й навіть отримала два додаткових пакети, аби ще більше стилізувати «паркетник».

Два опційні пакети («Urban Style» та «Casual Style) мають надати новому позашляховику вишуканіший, елегантний та спортивний характер. Звісно, також доступно чимало опцій на замовлення.

Нові дизайнерські пакети

Два зазначені пакети мають спільні деталі. Пропонується інше внутрішнє оздоблення решітки радіатора, яка замість тонких горизонтальних смуг у кольорі кузову замінена панеллю з дизайном шестигранників, пофарбованих у чорний глянець, та з об’ємною хромованою крайкою.

Пакети також містять спеціальну накладку для передніх і задніх бамперів, бічні пороги, спойлер на задніх дверях та накладки на вихлипи.

Поділяючи ті самі елементи, різниця між двома додатковими комплектаціями полягає в обробці. Хром та колір кузова для версії Urban Style та мідно-коричневий анодований для Casual Style.
Департамент Honda Access, який відповідає за оригінальні аксесуари, також пропонує цілий ряд персоналізаційних нововведень для моделі, від декоративних наклейок до фарбування емблеми на задній стійці, захисні накладки для дверних ручок, рамки номерних знаків або спеціальні колісні диски.

Для інтер’єру також пропонуються варіації, зокрема додаткове освітлення центральної консолі, дверні ручки, дверні кишені, декоративні смуги на пороги із назвою моделі, спортивні педалі або навіть, передня та задня камери (передня з функцією відеореєстратора).

Очікується, що в Європу автомобіль приїде у другій половині року, а поки модель почала крокувати Японією під звичною там назвою Honda Vezel.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Honda HR-V / Vezel 2022 року:
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф:
Фотограф: Honda
Фотограф:
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest