Honda вперше продаватиме нові автомобілі онлайн в Японії

Автор: Редакція | 11 Жов, 2021
Honda HR-V 2022 року

Honda стала першим японським автовиробником, який запропонував своїм місцевим покупцям послуги онлайн-продажів.

Послуга, яка отримала назву Honda ON, наразі пропонується мешканцям Токіо за договором «підписки», перш ніж її врешті-решт розширять по всій країні. Це дозволяє клієнтам завершити весь процес онлайн, від консультацій до укладання контрактів.
За допомогою послуги клієнти можуть вибрати три- або п’ятирічний контракт на моделі N-Box, Fit, Freed або Vezel (HR-V). Вони сплачуватимуть щомісячну плату, яка включає надання автомобіля та витрати на технічне обслуговування, а Honda також запропонує клієнтам можливість викупити автомобіль після закінчення «підписки».

Користуючись послугою, клієнти можуть обрати, до якого місцевого дилерського центру Honda вони хочуть доставити свій автомобіль і де проводитиметься його поточне обслуговування.

Ціни на підписку починаються від 31 060 ієн (279 доларів) на місяць для N-Box. Тим часом вартість Fit складає від 42 550 єн (382 долари), Freed – від 48 850 ієн (439 доларів), а Vezel – від 48 460 ієн (435 доларів), включаючи податки. Покупці також можуть запланувати тест-драйв через сервіс Honda ON, якщо вони хочуть спробувати новий автомобіль, перш ніж взяти участь у «підписці».
Ряд автовиробників впровадили схему «підписки» на різних ринках по всьому світу з різним ступенем успіху. Наприклад, послуга «Care by Volvo», пропонована шведським виробником, працює з 2017 року і продовжує розширюватися на нові ринки. А ось Mercedes-Benz припинив свою передплатну послугу в середині 2020 року, коли лише кілька сотень людей зареєструвалися в США.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: CarsCoops


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest