Honda продала завод у Британії

Автор: Редакція | 26 Бер, 2021
Honda зупинка виробництво затримка деталей

Honda продала завод у Свіндоні логістичній компанії Panattoni, яка обіцяє інвестувати в цей об’єкт понад 700 мільйонів фунтів стерлінгів.

Panattoni, найбільший європейський розробник промислових та логістичних об’єктів, вже побудував та розробив великі майданчики для бізнесів, такі як Amazon, Co-op, Marks and Spencer, Sainsbury’s та TK Maxx.
Honda планує припинити виробництво автомобілів наприкінці липня цього року, після чого розпочнеться процес виведення з експлуатації з метою передачі ділянки Panattoni навесні 2022 року.

Panattoni має намір розпочати процес реконструкції отриманих 370 акрів негайно після цього.

Джеймс Вотсон, директор із розвитку компанії Panattoni, зазначив: «Panattoni зобов’язується інвестувати в завод понад 700 мільйонів фунтів стерлінгів, щоб залучити нових роботодавців та забезпечити діючі компанії, які хочуть розширитися в Свіндоні. Ми будемо дуже тісно співпрацювати з Honda та муніципальною радою Свіндона, а також спільнотою та її представниками для відновлення заводу».
У 2019 році Honda підтвердила закриття заводу в Свіндоні, який виробляє хетчбек Civic.

Наприкінці поточного життєвого циклу автомобіля фабрика в Вїлтширі закриється, оскільки буде представлена нова модель Civic, що випускається в інших місцях. Однак, навіть будівництво лише однієї моделі Civic було важливим фактором Свіндона.

Японський бренд заявив, що прийняв рішення «з важким серцем» ще в травні 2019 року. Заплановане закриття ініціювало процес консультацій, в результаті яких було прийнято рішення про скорочення 3 500 робочих місць.

Раніше також стало відомо, що Honda вирішила припинити виробництво седана Civic в Японії, в той час як нещодавно презентувала нове покоління Civic.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Auto Express


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest