Honda відкликала 761 000 автомобілів через паливний насос

Автор: Редакція | 02 Кві, 2021
Honda Accord Hybrid 2021 року

Японська марка Honda відкликає близько 761 000 автомобілів у всьому світі для заміни паливних насосів, які можуть вийти з ладу та призвести до зупинки двигунів.

Це відкликання, яке описано на сайті Національної адміністрації з питань безпеки на шосе США (NHTSA), не є першим відкликанням японського автовиробника через несправність паливних насосів. На даний момент під кампанію підпадають 628 000 автомобілів, проданих у США.
Honda також повідомила, що аварій або травми, пов’язані з цією проблемою, не виникало.

Останнє відкликання включає в себе моделі від Acura та Honda, деякі лише з 2019 року, а інші – до 2020 року випуску. Від Acura до переліку включені моделі ILX, MDX, MDX Sport Hybrid, RDX та TLX.

Від бренду Honda під кампанію підпадають деякі моделі Accord (включаючи гібриди), Civic (купе, седан і хетчбек, включаючи Si і Type R), Fit, HR-V, Odyssey, Passport, Pilot та Ridgeline. Також включені деякі моделі Honda CR-V з 2018 та 2019 років.

Менш ніж рік тому Honda видала заяву про відкликання паливних насосів 136 057 автомобілів у США, деякі з яких, схоже, перекриваються з цим останнім відкликанням. Ще у 2019 році дві окремі кампанії охопили майже понад півмільйона автомобілів через інші хвороби, пов’язані з паливною помпою, хоча поки не зрозуміло, чи пов’язані всі ці проблеми.
Перевірити чи підпадає той чи інший автомобіль Honda 2018-2020 під кампанію можна за номером VIN на спеціальному веб-сайті відкликання Honda або на сайті NHTSA.

На початку року Volkswagen відкликав 56 тисяч нових хетчбеків Golf, а Hyundai відкликав 471 000 кросоверів Tucson через ризик пожежі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: AutoBlog


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest