Hyundai відкликав 471 000 кросоверів Tucson через ризик пожежі

Автор: Редакція | 12 Січ, 2021
Hyundai Tucson 2019 року

Південнокорейський автовиробник Hyundai заявив, що відкликає велику кількість кросоверів Tucson через можливість виникнення пожежі.

Hyundai вже вдруге проводить відкликання кросовера Tucson після вересневої компанії в США, коли з’ясувалось, що коротке замикання в комп’ютері може спричинити пожежу.
Компанія рекомендує власникам припаркувати позашляховики на відкритому повітрі, поки їх не відремонтують.

Попереднє відкликання охопило певні екземпляри позашляховиків Hyundai Tucson з 2016 до 2018 року та з 2020 до 2021 року. Машини мали проблеми з комп’ютерами антиблокувальної системи, які могли вийти з ладу та призвести до електричного замикання, у наслідку чого могла виникнути пожежа.

Цікаво, що моделі Tucson, оснащені функцією Smart Cruise Control від Hyundai, не відкликаються.

Hyundai Tucson 2019 року
Hyundai Tucson 2019 року

Тепер Hyundai заявив, що сервісна компанія розширюється й будуть відкликані ще 471 000 кросоверів й це відбувається як частина тривалого розслідування проблеми. Компанія повідомила, що їй відомо про десяток пожеж, але жодної шкоди здоров’ю від відкликаних машин не було завдано.

Власники кросоверів отримають повідомлення наприкінці лютого з запрошенням завітати до дилера, який замінить плату на комп’ютері. Всім охочим також пропонується ввести ідентифікаційний номер автомобіля на спеціальному веб-сайті Hyundai для перевірки.
У вересні південнокорейський автовиробник відкликав близько 180 000 позашляховиків Tucson у США з 2019 по 2021 рік, щоб вирішити ту ж проблему. Компанія заявляє, що корозія може спричинити коротке замикання несправних плат антиблокувальної системи, й це може спричинити пожежу, навіть якщо двигун вимкнений.

Також у жовтні минулого року Hyundai відкликав 77000 електричних кросоверів Kona через небезпеку пожежі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Autoblog

Галерея Hyundai Tucson 2019 року:
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest