Hyundai відкликав 77000 електричних кросоверів Kona через небезпеку пожежі

Автор: Редакція | 13 Жов, 2020
Hyundai Kona вибухнув у Канаді

Південнокорейський автовиробник Hyundai збирається відкликати 77 000 кросоверів Kona Electric через можливість загоряння.

Hyundai вже відкликав 25 564 одиниць Kona Electric у Південній Кореї через небезпеку пожежі, а тепер виробник, за твердженням Yonhap News, збирається дослідити 77 000 електричних кросоверів по всьому світі.
Саме таку кількість транспортних засобів, на думку компанії, потрібно переглядати, аби убезпечити машини, виготовлені в період із вересня 2017 року до березня 2020 року.

До березня 2020 року всі кросовери Kona Electric вироблялись на батьківщині Hyundai, а з цього місяця його почали виробляти й в Ношовицях, Чехія. Проте поки не зрозуміло, чи будуть досліджені машини й з європейського заводу.

Відкликання стало наслідком кількох пожеж на Kona Electric, що сталися в Канаді, Австрії та Південній Кореї. Наприклад, у липні 2019 року видання InsideEVs повідомляло, що проблеми на кросовері призвели не лише до пожежі, але й вибуху, який перекинув гаражні ворота на інший бік вулиці.
Hyundai заявив, що розслідує ситуацію, але поки ані автовиробник, ані постачальник батарей LG Energy Solution не знайшли пояснення проблеми. Тим не менше, вони вирішили здійснити добровільне відкликання, щоб зберегти репутацію автомобіля та уникнути нових пожеж. Hyundai вже повідомив про свої плани з добровільного відкликання до NHTSA (Національна Адміністрація Безпеки Дорожнього Руху США).

Виробник обіцяє незабаром надати більше інформації про можливі відкликання й в інших країнах.

До речі, у травні цього року пожежа знищила кілька електрокарів на зарядній станції в Китаї, а також електрокар Tesla та Porsche згоріли разом із гаражем у незрозумілій пожежі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: InsideEVs

Галерея пожежі Hyundai Kona у Канаді:
Фотограф: InsideEVs
Фотограф: InsideEVs

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest