Honda зупинила виробництво через затримку деталей

Автор: Редакція | 10 Гру, 2020
Honda зупинка виробництво затримка деталей

Британський завод Honda зупинив на деякий час виробництво через нестачу деталей для складання моделі Civic.

Японська компанія Honda повідомила, що через завантаженість британських портів виникла затримка деталей для виробництва на заводі в Свіндоні. Як й більшість автовиробників, Honda застосовує своєчасний метод виробництва just-in-time, завдяки якому деталі доставляються саме тоді, коли вони потрібні.
«Ситуація в даний час відстежується з метою якнайшвидшого відновлення виробництва», – йдеться у заяві Honda. Припускається, що одним з альтернативних варіантів може бути авіаційна доставка запчастин із країн постачальників.

Як повідомляє видання Autocar, британські контейнерні порти Феліксстоу, Саутгемптон та Лондон, на разі сильно перевантажені. Зростаюча кількість індивідуальних замовлень на Різдво та від компаній, що заповнюють відставання, спричинені локдаунами, призводить до затримок. Крім того, за припущеннями, деякі компанії роблять запаси товарів до закінчення перехідного періоду після Brexit 1 січня.

У травні минулого року Honda оголосила, що закриє завод у Свіндоні, де зараз виробляється модель Civic, у 2021 році. Компанія заявила, що через плани з прискорення електрифікації змушена перенаправити ресурси на виробничі системи для електрифікованих автомобілів, які будуть вироблятися в регіонах з великим обсягом попиту.

Раніше також стало відомо, що Honda вирішила припинити виробництво седана Civic в Японії, в той час як нещодавно презентувала нове покоління Civic.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Honda Civic (прототип) 2022 року:
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest