Хот-хетчі можуть заборонити у Франції через екологічні норми

Автор: | 01 Жов, 2019

Практично всі спортивні компакти потрапляють під підвищені штрафні санкції за рівнем шкідливих викидів.

У Франції минулого тижня уряд оприлюднив нові шкали екологічних пільг й податків на 2020 рік, які можуть надати радикальний вплив на місцевий авторинок, а в подальшому й на автопром у цілому. Простіше кажучи, переглянуті норми можуть знищити сегмент хот-хетчів в Європі.

Нові екологічні вимоги включають відразу два посилення: одне набере чинності 1 січня 2020 року, а друге 1 червня 2020 го разом із запізнілим введенням оцінки рівня шкідливих вихлопів автомобілів за жорсткішим циклом WLTP.

Читайте також:

Як це відіб’ється на простих покупцях? Для придбання маленької спортивної машини доведеться заплатити 12 500 євро податку. Це максимальний внесок, який належить внести починаючи з рівня шкідливих викидів СО2 в кількості 173 грама на кілометр. Такі показники як раз і властиві гарячим хетчбекам, а внесок становить близько третини від їхньої повної вартості. У число «оштрафованих» автомобілів, за попередніми оцінками, увійдуть:

  • Hyundai i30 N
  • Ford Focus ST
  • Renault Mégane R.S.Trophy
  • Honda Civic Type

Екологічний закон, прийнятий у Франції, може бути адаптований і іншими країнами Євросоюзу, і тоді покупці, які шукали веселий спортивний автомобіль за прийнятні гроші, можуть почати відмовлятися від таких моделей.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest