Дизельгейт: у Німеччині розпочався процес проти Volkswagen

Автор: | 30 Вер, 2019

Понад 470 тисяч власників дизельних автомобілів марки Volkswagen вирішили згуртуватися проти гіганта світового автопрому. Власники авто вимагають від компанії компенсації, а у VW не бачать для цього підстав.

Вищий земельний суд у Брауншвейгу розпочав розгляд першого в історії Німеччини колективного позову автовласників проти автомобільної компанії Volkswagen. Перше судове засідання почалося зранку понеділка, 30 вересня. До позову приєдналися більш ніж 470 тисяч власників дизельних автомобілів марки Volkswagen.

Позивачі вимагають від найбільшої автомобільної компанії ФРН відшкодувати їм збитки за завдану шкоду через маніпуляції з показниками шкідливих викидів дизельних двигунів. Натомість у самій компанії не вбачають підстав для виплати відшкодувань, аргументуючи це тим, що автомобілі постійно використовувалися покупцями як транспортні засоби, повідомляє інформагенція AFP.

За оцінками експертів, судовий процес в цій справі може тривати кілька років. Натомість адвокати, які представляють інтереси позивачів, переконані, що розгляд можна завершити значно швидше. В самій компанії теж не бачать підстав для затягування процесу.

Читайте також:

У США автовиробник внаслідок «дизельного скандалу» змушений був сплатити в якості відшкодування покупцям та штрафів понад 25 мільярдів євро.

Джерело: Deutsche Wellle


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest