Hyundai розкрив нові зображення компактного кросовера Bayon

Автор: Редакція | 20 Січ, 2021
Hyundai Bayon 2021 року

Південнокорейський виробник Hyundai продовжив тізерну кампанію, присвячену абсолютно нової моделі – кросоверу Bayon.

Кросовер B-сегмента, названий на честь французького міста Байонна, призначений для європейського ринку. Сьогодні Hyundai опублікував нові зображення екстер’єру.
Характерною особливістю передньої частини стануть роздільна головна оптика, що подібна до вигляду більшого позашляховика Kona, й широка радіаторна решітка. Рознесені максимально далеко один від одного задні ліхтарі у вигляді стрілок, які вже були помічені над першому тізері, також покликані підкреслити ширину кузова Hyundai Bayon. Вони з’єднані тонкою світлодіодною смугою.

Hyundai Bayon 2021 року
Тізер Hyundai Bayon 2021 року

Виробник називає це черговою інтерпретацією свого фірмового стилю «чуттєвої спортивності» (Sensuous Sportiness).

Технічної інформації досі немає, але, швидше за все, передньопривідний кросовер побудований на базі хетчбека i20. Відповідно, моделі повинні перетинатися в плані оформлення інтер’єру, оснащення і моторної гами.
За попередніми даними, Bayon отримає цифрові прилади, мультимедійну систему з широким дисплеєм і бездротовим підключенням смартфонів і ряд сучасних асистентів водіння, а його топовим силовим агрегатом стане 120-сильний турбомотор зі стартер-генератором.

У Європі Hyundai Bayon надійде в продаж вже в першій половині 2021 року, тому чекати повноцінної прем’єри залишилося недовго. За межами ЄС та в Україні модель навряд чи з’явиться: на ринках США, Індії та нещодавно України вже є один компактний кросовер Venue.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Hyundai Bayon 2021 року:
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest