Hyundai анонсував найдоступніший кросовер

Автор: Редакція | 25 Лис, 2020
Hyundai Bayon найдоступніший кросовер анонс

Південнокорейський виробник Hyundai оголосив про підготовку до запуску нового компактного кросовера Bayon на ринку Європи.

У першій половині 2021 року компанія планує вивести на європейський ринок абсолютно нову модель – Bayon, яка доповнить й без того велику лінійку SUV-ів бренду.
Виробник обіцяє, що Hyundai Bayon розташується нижче вже відомих Kona, Tucson, NEXO, Santa Fe, а також стане найновішою моделлю ряду кросоверів Hyundai.

До речі, в Україні (як й в усій Європі) найменшим кросовером марки є Kona. Але, наприклад, в Індії, Австралії та Північній Америці продається ще менший кросовер Venue, який нещодавно отримав оновлення.

Можливо, саме ця модель приїде до Європи, але вже під назвою Bayon.
«Hyundai вже міцно закріпився на європейському автомобільному ринку SUV сегменту, маючи успішні продажі серед представленого широкого модельного ряду. Новий автомобіль доповнить поточні моделі В-SUV сегменту, та стане «точкою входу» для знайомства із модельним рядом кросоверів Hyundai. Запуск нової моделі надасть нам можливість ще краще задовільнити попит європейських споживачів та зміцнити свою позицію у надзвичайно популярному сегменті», – зазначив Андреас-Крістоф Хофман, віце-президент із маркетингу та продуктів Hyundai Europe.

Назва моделі Bayon натхнена містечком Байонна на південному заході Франції. Оскільки новий Hyundai Bayon розрахований переважно на європейського споживача, модель вирішили назвати на честь саме європейського міста. Байонна розташоване між атлантичним узбережжям та горами Піренеї, та є чудовим місцем для поціновувачів активного дозвілля, що, на думку виробника, цілком відповідає духу нової моделі.
Останні 20 років, аби створити назви та концепти своїх кросоверів, компанія часто використовувала назви різних місць земної кулі. Так, наприклад, Tucson і Santa Fe названі на честь міст американських штатів Арізона та Нью-Мексико, а модель Kona названа на честь однойменного району острову Гаваї. Навіть назва водневого електромобіля NEXO походить від одного з найбільших міст на популярному датському острові Борнхольм – Nexø.

Більше деталей про новий Hyundai Bayon буде розкрито найближчим часом. Виробник також розглядає можливість появи кросовера в Україні.

До речі, новинка може отримати спільну базу із нещодавно презентованим кросовером Kia Sonet, адже бренд Kia теж входить в концерн Hyundai .

Галерея Hyundai Venue 2020 року:
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest