Кросовер Hyundai Venue позбавили «механіки»

Автор: Роман Галімон | 21 Вер, 2020
Hyundai Venue 2020 року

Південнокорейський виробник Hyundai вирішив не продавати кросовер Venue з механічною коробкою передач на північноамериканському ринку.

Одним із найважливіших сегментів автомобілів залишаються кросовери. А, зокрема, компактні кросовери складають величезну частку продажів автомобілів у всьому світі, й в Україні також. Однією з переваг таких машин є практичність, й вона має бути у всьому.
На північноамериканському ринку (а також в Австралії та Індії) Hyundai продає кросовер Venue, який знаходиться в модельній лінійці нижче Kona та Creta, що продаються в нашій країні.

Проте через зниження попиту на комплектації з механічною коробкою передач, було вирішено з 2021 року відмовитись від продажів Venue з трьома педалями в Північній Америці.

Звичайно, базові комплекції на «механіці» можуть коштувати дешевше, але покупець вимагає все більшої практичності. У аналогічній базовій версії SE до досить бадьорого 1,6-літрового чотирициліндрового двигуна разом із механічною коробкою передач, пропонується й автомат CVT, який майже не поступається за економічністю, й точно не за зручністю.
Таким чином Hyundai наступного року надасть невелику «перевагу» своїм конкурентам Kia Soul та Subaru Crosstrek, які все ще доступні на «механіці». Проте є невеликий шанс, що «псевдоспортивна» версія Venue N Line залишиться «олдскульною».

До речі, нещодавно Hyundai представив механічну КПП без педалі зчеплення, а минулого тижня презентував нове покоління Tucson.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook та Twitter.

Джерело: Car and Driver

Галерея Hyundai Venue 2020 року:
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest