Hyundai представив бюджетний седан для Індії

Автор: Редакція | 21 Гру, 2019

Південнокорейський виробник Hyundai вирішив створити бюджетний седан Aura на основі хетчбека i10, та просто додав багажник до відомого хетчу.

Враховуючи що модель була розроблена для азіатських ринків, платформою був обраний не європейський Hyundai i10, а місцева спрощена версія під назвою Grand i10 Nios.

 Читайте також:

Проте проведення доопрацювання кузова глибші, ніж здається на перший погляд: машина оновилась від середніх стійок до заднього бампера. Розміри колісної бази Aura залишилися рівно такими ж, як й у донора – тобто 2 450 мм при загальній довжині в 3 995 мм.

Мотори Aura теж в основному запозичить у хетча. До їхнього числа увійдуть 83-сильний атмосферний двигун об’ємом 1,2 л (від європейського хетча) та того ж розміру дизель потужністю 75 к.с., але у «Аури» з’явиться й топовий бензиновий турбомотор, що розвиває при літровому об’ємі 100 к.с. Набір коробок передач – механіка й робот з одним зчепленням. Зображень інтер’єру поки не опубліковано, але найімовірніше, він буде ідентичний салону донора.

Першим ринком, який отримає новинку, стане Індія: там виробництво Aura почнеться в першому кварталі 2020 року. Не виключено, що пізніше Hyundai Aura з’явиться і в інших країнах Азії.

Джерело: Motor1

Галерея Hyundai Aura:
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest