Hyundai показав «прокачану» Elantra у камуфляжі

Автор: Редакція | 29 Кві, 2020

Південнокорейський виробник Hyundai презентував перші світлини седана Elantra у версії N Line, яка поки з’явилась у камуфляжі.

Трохи більше місяця тому Hyundai офіційно заявив, що у Elantra нового покоління буде «псевдоспортивна» модифікація з логотипом N Line. Тепер марка опублікувала перші зображення і відео, які все одно залишають більше питань, ніж відповідей, адже новинка зображена в досить щільному камуфляжі.
Проте, основними зовнішніми відмінностями «підігрітого» седана стануть більш розвинений аеродинамічний обвіс, великі колісні диски і, можливо, інша конфігурація вихлипу.

Крім того, Hyundai Elantra N Line має отримати «затиснуту» підвіску зі зменшеним дорожнім просвітом і бензиновий турбомотор.

Подробиці технічних характеристик марка поки не оголосила, але найбільш імовірним кандидатом виглядає 1,6-літровий двигун, який встановлювався на хетчбек Elantra GT й має потужність більше 200 к.с. та 264 Нм крутного моменту. Агрегується цей мотор із шестиступеневою механікою або семідіапазонним роботом, але в тізері брав участь «автомат», що помітно з відео по підкермовим перемикачам.
Найімовірніше, остаточно розсекретити новинку Hyundai має намір у другій половині року. А пізніше у Elantra може з’явитися і повноцінна «заряджена» версія N, якій пророкують добре відомий 275-сильний агрегат об’ємом 2,0 л в парі з недавно анонсованим восьмиступеневим роботом.

Також раніше Hyundai заявив, що запустить сім нових моделей у 2020 році, а новий Hyundai Tucson вже презентували на рендері.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Hyundai Elantra N Line 2021 року:
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest