Шалений «дріфтобус» Hyundai побудували в Австралії

Автор: Редакція | 20 Жов, 2019

Тепер дріфтувати можна всією родиною – австралійський підрозділ Hyundai побудував єдиний у своєму роді iMax N Drift Bus.

Мікроавтобус, який відомий на різних ринках під назвами Grand Starex, i800 або H-1, побудований шляхом таких екстравагантних проектів, як Ford Transit Supervan і Renault Espace F1. А під ім’ям iMax корейську модель продають в Австралії, і як раз тамтешній підрозділ Hyundai вирішив реалізувати божевільну ідею.

Читайте також:

Автобус замість стандартного 2,5-літрового дизеля обладнали 3,5-літровим V6 із подвійним турбонадувом, що розвиває 408 к.с. і 555 Нм крутного моменту. Тяга на задні колеса передається за допомогою 8-ступеневої автомата, і стверджується, що «сотню» дріфтобус набирає за 5 секунд. Диференціал намертво заварений, дорожній просвіт зменшений, амортизатори стали адаптивними – все для шаленого спалювання гуми в керованому заносі. Само собою, не обійшлося без потужних гальм і 19-дюймових дисків.

Робоче місце водія облаштовано компонентами від хот-хетча i30 N, включаючи крісло і кермо, а ось пасажирський салон не чіпали. Туди, як й раніше, може вміститися вісім пасажирів, і в Hyundai запевняють, що при повному завантаженні розподіл ваги дріфтобуса стає ідеальним. А в 840-літровий багажник поміститься чимало запасної гуми.

Дебютує неординарна новинка цього вікенду в Сіднеї на заході World Time Attack Challenge: за чутками, дріфтобус навіть вийде на трасу в загальному заліку.

Джерело: Motor1

Галерея Hyundai iMax N Drift Bus
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest