Hyundai представив перші зображення електрокара Ioniq 5

Автор: Редакція | 13 Січ, 2021
Hyundai Ioniq 5 2022 року

Південнокорейський виробник Hyundai показав перші світлини електричного кросовера Ioniq 5, який презентують наступного місяця.

Hyundai опублікував тізерні зображення кросовера Ioniq 5 – першої моделі, побудованої на спеціально розробленій для електромобілів архітектурі Electric-Global Modular Platform (E-GMP).
Компанія також підтвердила, що прем’єра новинки відбудеться вже в лютому. Ioniq 5 стане серійним втіленням концепту Hyundai 45, показаного восени позаминулого року.

Нові фотографії підтверджують, що Ioniq 5 збереже «ромбоподібний» дизайн із безліччю кутів у 45 градусів на поверхнях кузова та «піксельну» світлотехніку. Й саме технологію Parametric Pixels виробник називає ключовою у вигляді новинки – в ній розвивається загальна стилістика «параметричної динаміки», яку Hyundai зараз використовує й для паливних машин.

Крім іншого, електрокросовер Ioniq 5 отримає 20-дюймові диски – таких великих коліс у електрокарів корейської марки досі не було.

Концепт Hyundai 45

Hyundai Ioniq 5 підтримуватиме швидку зарядку, що дозволяє за 5 хвилин відновити запас енергії, якого вистачить на 100 з гаком кілометрів шляху (цикл WLTP). Крім того, власники зможуть використовувати кросовер в якості мобільного 3,5-кіловатного джерела живлення для зовнішніх електроприладів, наприклад – на відпочинку.

Іншої інформації від виробника поки немає, але ключові характеристики вже з’явились в Мережі ще наприкінці минулого року. Відповідно до них, Hyundai Ioniq 5 матиме габарити у 4640x1890x1600 мм, відстань між осями – рівно 3 метри.

Концепт Hyundai 45

Два електромотора сумарно розвиватимуть 313 к.с. й забезпечать повний привід. Розгін до сотні займатиме 5,2 секунди, дальність пробігу на одному заряді – 450 км (WLTP). Батарея ємністю в 58 кіловат-годин підтримує 800-вольтів зарядку, тому «заправитися» з 20% до 80% можна за 15 хвилин.
За доплату мають запропонувати блок акумуляторів на 73 кВт-год, що збільшить запас ходу на 100 км, дах із сонячними панелями й камери замість зовнішніх дзеркал. Європейські покупці отримають свої машини вже влітку. В Україні модель теж очікують, але терміни поки не підтверджені.

Минулого року виробнича версія Hyundai 45 вже з’являлась на тестах, а отже автомобіль вже точно готовий до виробництва.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Hyundai Ioniq 5 2022 року:
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest