Автомобілі Hyundai та Kia знову під розслідуванням через загоряння двигунів

Автор: Редакція | 29 Гру, 2021
Kia Sportage Black Edition

Агентство з автомобільної безпеки США активізувало розслідування пожежі на двигунах, які переслідували деякі автомобілі Hyundai Motor Co та Kia Motors Corp протягом більше шести років.

Національна адміністрація безпеки дорожнього руху (NHTSA) заявила, що розпочала «технічний аналіз», який охоплює близько 3 мільйонів транспортних засобів Hyundai та Kia, аби оцінити, серед іншого, ефективність відкликання, ініційованого двома автовиробниками.

У відомстві додали, що відомо про 161 пожежу, яка могла виникнути через несправність двигуна.

Як зазначає Reuters, інженерний аналіз є наступним кроком у процесі, який може призвести до відкликання, хоча іноді NHTSA закриває такі справи, не вимагаючи жодних дій.

У 2019 році агентство розпочало розслідування стосовно Kia Optima і Sorento 2011-2014 років та Kia Soul 2010-2015 років, а також Hyundai Sonata і Santa Fe 2011-2014 років, щоб розслідувати випадки пожеж без ДТП.

Цього року також стало відомо про відкликання деяких позашляховиків Kia Sportage 2017-2021 років та седанів Kia Cadenza 2017-2019 років.

Hyundai та Kia заявили в понеділок, що вони продовжують повністю співпрацювати з NHTSA щодо пожеж двигуна, які виникали без зіткнення.

Дві південнокорейські компанії погодилися на рекордні 210 мільйонів доларів цивільного штрафу минулого року після того, як регулятори заявили, що вони не змогли вчасно відкликати 1,6 мільйона автомобілів через проблеми з двигуном.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest