Власники нових Hyundai Palisade скаржаться на сморід всередині

Автор: Редакція | 27 Сер, 2020
Hyundai Palisade 2020 року

Сильний неприємний запах всередині нових позашляховиків Hyundai Palisade став причиною кількох звернень їхніх власників до дилерів виробника.

Протягом кількох місяців власники нового Palisade проводили на інтернет-форумах дискусії та шукали разом з іншими власниками можливі причини запаху, який з’явився в їхніх позашляховиках.

Зокрема, запах описували як «дуже неприємний запах із рота», «часниковий запах», «сморід від підпаленого сміття», «дивний брудний електричний присмак», а один технік Hyundai назвав, що пахне «як старі ношені шкарпетки».
При цьому, остаточне джерело запаху так й не знайдено, хоча багато власників дійшли висновку, що сидіння зі шкіри наппа в лімітованих версіях зі світлим інтер’єром стали спільним знаменником серед власників, які скаржаться на запах. Деякі звинувачують підголівники, а інші вважають, що пахнуть також й сидіння; тим не менш, рішення для позбавлення запаху не знайдено.

Видання Cars.com було першим, яке оприлюднило передбачувану проблему запаху Palisade. Веб-сайт придбав Hyundai Palisade 2020 року ще у грудні минулого року, а нещодавно повідомив, що всередині автомобіль почав погано пахнути. Вони описали запах як «часниковий або від гнилої продукції» та повідомили, що представництво виробника запропонувало замінити підголівники. Зникнення запаху теж поки не підтверджено, оскільки підголівники поки в замовленні.

Тим часом на форумі один із користувачів написав, що ізолював на ніч підголівники й на його машині запаху з підголівників більше не йшло. Проте запах, на його думку, надходить зсередини сидіння з відкритих отворів, на які кріпляться підголівники.
Інші власники стверджують, що навіть після майже року володіння позашляховиком запах не стихає. Зазвичай він з’являється через кілька тижнів після придбання позашляховика, згідно із скаргами на форумі Palisade.

Представник Hyundai так прокоментував ситуацію виданню Car and Driver: «Hyundai Motor America усвідомлює занепокоєння й в даний час розслідує ситуацію», що дозволяє припустити, що в даний час рішення не існує.

Цього місяця Hyundai показав «прокачану» Elantra нового покоління, а раніше виробник презентував окремий суббренд для електрокарів.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Галерея Hyundai Palisade 2020 року:
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest