Hyundai Tucson травмував власницю через несправність гальм

Автор: Редакція | 11 Бер, 2021
Hyundai Tucson 2019 року

Власниця кросовера Hyundai Tucson стверджує, що травмувалась від екстреного гальмування машини, й просить повернути гроші за автомобіль.

Канадка просить Hyundai про повернення коштів після того, як на її новому Tucson випадково спрацювали гальма. Стверджується, що сталося чотири інциденти, коли автомобіль некоректно застосував систему екстреного гальмування у намаганні уникнути неіснуючого зіткнення.
Згадана система розроблена саме для запобігання аварії або зменшення її наслідків, однак у випадку з Ерікою Меса все пішло не так, про що вона розповіла у репортажі каналу CTV News .

Перший інцидент трапився через три місяці після того, як вона придбала новий позашляховик у липні 2019 року, коли їхала по шосе з чотирма іншими пасажирами. Власниця повідомила новинному каналу, що продовжувала їздити на машині до кінця тижня, перш ніж відвести її до дилера, де їй сказали, що дещо могло тимчасово заблокувати датчик, та гарантували неповторення випадкової несправності. Але це сталося знову за два місяці й двічі поспіль.

Тоді Меса відправила свій кросовер Tucson вже на буксирі до дилера Hyundai, де техніки замінили інгібіторний перемикач. Було сказано, що туди потрапила волога й це обманювало комп’ютер автомобіля, який вважав, що він ось-ось зіткнеться з іншою машиною.

Дилер запевнив, що цього більше не станеться, але минув майже рік, коли у лютому 2021 року на швидкості 120 км/год на шосе спрацював світловий сигнал попередження про зіткнення й автомобіль вчетверте екстрено загальмував.
Власниця звернулась до іншого представництва Hyundai, яке вдруге замінило інгібіторний перемикач. Прес-секретар Hyundai Canada повідомив каналу CTV News, що техніки виявили та замінили пошкоджений інгібіторний перемикач у лютому, а один фахівець навіть провів довгий дорожній тест. Прес-секретар також заявив, що у нього немає даних про подальші проблеми після ремонту.

Тим не менш, власниця зазначає, що їй тепер некомфортно їздити на позашляховику, адже не знає чи не повториться несправність гальм та чи спрацює система екстреного гальмування знову.

Hyundai Tucson 2019 року
Hyundai Tucson 2019 року та Еріка Меса. Фото: CTV News Toronto

«Я не хочу померти за кермом цієї машини, – сказала Меза крізь сльози у репортажі. – Чому я маю страждати через машину? Але це сталося зі мною чотири рази, і ніхто не розуміє CTV News. Це завдало мені такої травми».

Вона також просить повернути гроші за автомобіль, але Hyundai Canada пропонує лише викупити машину по системі «trade in» за 21 000 канадських доларів (16 609 доларів США), що є значно меншим від 47 000 канадських доларів (37 173 доларів США), які було сплачено за новий Tucson.

Раніше повідомлялось, що Hyundai відкликав 471 000 кросоверів Tucson через ризик пожежі, а власники розповіли про недоліки кросовера Hyundai Tucson.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1Додати свій коментар


Pin It on Pinterest