Hyundai відкликає седани та кросовери через лобове скло

Автор: Редакція | 17 Січ, 2022
Hyundai Sonata N Lline

Південнокорейський виробник Hyundai збирається відкликати 26 413 седанів та кросоверів через лобове скло, яке може бути неправильно закріплено.

Проблема стосується седанів Hyundai Elantra та Sonata 2020 року та позашляховиків Santa Fe 2020–2021 років, які можуть втратити переднє скло під час аварії, а причиною цього може бути лакофарбове покриття.

У звіті про відкликання, поданому Національною адміністрацією безпеки дорожнього руху (NHTSA), пояснюється, що використання «невідповідної» добавки для текучості, змішаної з лаковою фарбою від постачальника Axalta, могло спричинити «неадекватне зчеплення переднього лобового скла до конструкції автомобіля».

Згідно з повідомленням, водії постраждалих Hyundai можуть помітити шум вітру або витік води з лобового скла.

Які моделі підпадають під відкликання?

Hyundai Santa Fe 2021 року
Hyundai Santa Fe 2021 року

Відкликання стосується 8256 примірників Elantra 2021 року, 8561 примірника 2020 року та Santa Fe 2021 року й 9596 екземплярів Sonata 2021 року, зібраних починаючи з 29 жовтня 2020 року.

У звіті зазначено, що Hyundai припинив використовувати «підозрювану невідповідну лакофарбову фарбу» на автомобілях після 16 грудня 2020 року й поки не надходило жодних повідомлень про нещасні випадки або травми в результаті проблеми з лобовим склом.

Hyundai повідомить власників транспортних засобів, які зачепила кампанія заміни, 25 лютого, а також безкоштовно зніме та встановить лобове скло. Тим часом власники можуть відвідати веб-сайт NHTSA та перевірити наявність їхнього автомобіля у переліку тих, які відкликаються.

Наприкінці минулого року автомобілі Hyundai та Kia опинились під розслідуванням через загоряння двигунів, а раніше Hyundai знайшов дефекти в системі паркування Sonata 2020 року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Car and Driver


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest