Jaguar F-Type розбив Chevy Silverado та Nissan GT-R при розвантаженні

Автор: Редакція | 21 Тра, 2021
Аварія Jaguar F-Type

Спортивний автомобіль Jaguar F-Type став винуватцем пошкоджень одразу двох автомобілів: пікапа Chevrolet Silverado та спорткара Nissan GT. Проте чи винувата машина?

Аварія при розвантаженні, мабуть, найгірший сценарій, який може чекати власник нового автомобіля. Проте що може бути гіршим, коли новенький Jaguar F-Type зривається з транспортера та ще й розбиває припарковані машини?
У мережі з’явилось відео, яке водночас просте, кумедне та сумне. Вочевидь, власник хотів зафільмувати розвантаження омріяного спорткара та свій радісний момент, але вийшло геть навпаки.

Мало того, що автомобіль злетів з верхнього поверху транспортера, так ще й втягнув в інцидент два сторонніх автомобілі: Chevrolet Silverado та Nissan GT-R.

Як тільки починається відео, видно, що Jaguar F-Type просто котиться з причепа, ніби він взагалі не був закріплений. Після цього автомобіль падає задньою частиною на дорогу, а за нею передній бампер зазнає сильного удару й деформації, не кажучи вже про можливості пошкодження підвіски.

Але найгірша частина інциденту, коли Jaguar F-Type продовжує котитись й ламає бампер пікапа Chevrolet Silverado, який в свою чергу котиться назад на спорткар Nissan GT-R.
Тепер страховій компанії, власникам та компанії-перевізнику доведеться знайти вихід, як сплатити три великих рахунки за ремонт.

До речі, подібні моменти з новими машинами трапляються регулярно.  Так, наприклад, Porsche Taycan розбив дві машини при спробі паркування, а новий Kia Carnival розбили за кілька секунд після купівлі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Carbuzz

Галерея аварії Jaguar F-Type:
Фотограф:
Фотограф: Carbuzz
Фотограф: Carbuzz
Фотограф: Carbuzz
Фотограф: Carbuzz
Фотограф: Carbuzz
Фотограф: Carbuzz

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest