Jaguar Land Rover намагався блокувати імпорт позашляховиків Volkswagen

Автор: Редакція | 29 Вер, 2021
Land Rover Discovery (2020)

Британський автовиробник Jaguar Land Rover намагався блокувати імпорт у США позашляховиків Porsche, Lamborghini, Audi та Volkswagen.

Jaguar Land Rover (JLR) подав судові позови проти Volkswagen Group та її брендів, за функцію в позашляховиках, яка була дуже схожою на запатентовану технологію британського виробника Terrain Response.

Суперечка була пов’язана з винаходом, в якому простим поворотом ручки вказується системам автомобіля адаптуватися до різних місцевостей. Це ключова особливість автомобілів Jaguar F-Pace та Land Rover Discovery.
Марка Land Rover компанії JLR подала скарги після того, як бренди Групи Volkswagen почали виходити на ринок позашляховиків з аналогічним рішенням.

«Jaguar мав потенціал виграти понад 200 мільйонів доларів на рік у ліцензуванні доходів від позову про порушення патентів проти Porsche, Audi, Lamborghini та Volkswagen, на нашу позитивну оцінку ризику подій», – писав у вересні аналітик Bloomberg Intelligence Джоел Левінгтон.

Land Rover вперше подав до суду на Bentley із Групи VW у 2018 році за елітний позашляховик Bentayga, але розгляд очікувався лише наступного року.
Також у минулому листопаді Land Rover намагався припинити імпорт до США позашляховиків Porsche Cayenne; Lamborghini Urus; кросоверів Audi Q8, Q7, Q5, A6 Allroad та e-tron; та VW Tiguan.

Заяви були подані до судів у Нью -Джерсі, Делавері та Вірджинії й до Комісії з міжнародної торгівлі у Вашингтоні.

Проте приблизно за тиждень коли мали розпочатись слухання, які могли заблокувати імпорт до США позашляховиків Porsche, Lamborghini, Audi та VW, ситуація була врегульована. Судові процеси в Німеччині та США зупинені, а умови угод не розкриваються.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Automotive News Europe


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest