Jeep представив гібридні версії Compass та Renegade

Автор: Редакція | 21 Січ, 2022
Jeep Compass та Renegade e-Hybrid

Американський бренд Jeep анонсував лише гібридній комплектації кросоверів Compass та Renegade у деяких країнах Європи.

Електрифіковані моделі Jeep Compass та Renegade e-Hybrid надійдуть на європейський ринок у березні 2022 року, а тому їхні нові версії вже презентовані.

Під капотом

Jeep Compass та Renegade e-Hybrid 2022 року

У передньопривідних Compass та Renegade e-Hybrid з’явиться вдосконалена гібридна система з 1,5-літровою «турбочетвіркою» сімейства Global Small Engine, потужність якої складає 130 к.с. та 240 Нм.

У семиступеневий робот вбудований 48-вольтовий електромотор на 15 кіловат (20 к.с.) та 55 Нм, що допомагає на стартах та при їзді на низькій швидкості. Таким чином, на парковці, під час стоянки на світлофорах та розгоні, а також при русі в пробках працює тільки електродвигун. Витрачена енергія поповнюється завдяки рекуперативному гальмуванню.

Новинки запропонують у чотирьох комплектаціях: Longitude, Night Eagle, Limited та S. Замовлення вже відкриті в Італії, Франції та Німеччині, а найближчим часом інші європейські ринки теж отримають нову модель.

Upland

Jeep Compass та Renegade e-Hybrid

Також Jeep анонсував спецвидання Upland, яке буде доступне не тільки для Compass та Renegade e-Hybrid, але й для їхніх плагін-гібридних версій. Такі кросовери пофарбовані екологічно чистою фарбою та оброблені переробленими матеріалами.

Впізнати Upland можна за ексклюзивним відтінком кузова Matter Azur, чорному даху, бронзовим вставкам та спеціальним колісним дискам розміром 17 (на Renegade) та 18 дюймів (на Compass).

У салоні обшивка стелі, килимки для підлоги і сидіння виготовлені з пластику, зібраному в океані.

Минулого року Jeep представив «короткий» Grand Cherokee, а новий Jeep Grand Cherokee дебютував ще в січні 2021 року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Jeep Renegade e-Hybrid 2022 року:
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest