Jeep вирішив побудувати конкурента Suzuki Jimny

Автор: Редакція | 13 Гру, 2019

Американський виробник Jeep планує розширювати свою модельну лінійку, проте тепер бренд хоче створити компактний позашляховик.

На разі основними новинками від Jeep вважаються великі позашляховики Wagoneer і Grand Wagoneer, які мають преміальний статус та можуть розмістити сім посадочних місць. Однак у Jeep задумались над випуском найкомпактнішої моделі, яка може вийти на ринок вже у 2022 році.

 Читайте також:

Як заявив виданню Autocar голова маркетингового департаменту європейського підрозділу компанії Марко Пігоцці, «бебі-Джип» займе в лінійці позицію на щабель нижче актуального Jeep Renegade. За габаритами він буде співставний із Suzuki Jimny, але навіть якщо трохи більший довжиною, все одно вийде коротшим за популярний у Європі Nissan Juke. При цьому незважаючи на розміри традиційний для марки рівень можливостей на бездоріжжі обіцяно зберегти.

Стосовно платформи для майбутньої новинки, то не виключено, що вона буде французького походження: злиття концернів FCA і PSA відкриє марці Jeep доступ до деяких напрацювань європейських колег. Крім того, за попередніми даними, ультракомпактний позашляховик може спочатку вийти на ринок як плагін-гібрид: стратегія Jeep передбачає планомірну електрифікацію лінійки якраз у період до 2022 року.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest