Suzuki готова представити кросовер Hustler другого покоління

Автор: | 30 Вер, 2019

На автосалоні в Токіо компанія Suzuki збирається представити кросовер Hustler другого покоління, який залишиться в форматі кей-кару.

Машина першого покоління випускається вже з 2014 року, й нова модель отримає серйозні зміни, як ззовні так й всередині.

Оновлений Hustler стане грубішим та квадратнішим, хоча довжина (3395 мм) й ширина (1475 мм) не зміняться через вимоги до кей-карів. Проте Hustler стане на 25 мм вище (1680 мм), а колісна база розтягнеться на 35 мм (до 2460 мм).

Більше цікавинок можна знайти в інтер’єрі: тепер це незвична оформлена приладова панель. Машина отримала адаптивний круїз-контроль і система автоматичного гальмування, а сидіння другого ряду можна тепер регулювати вздовж та збільшувати обсяг багажника.

Читайте також:

Hustler буде оснащуватись двома версіями 660-кубового двигуна внутрішнього згоряння (з надувом й без) потужністю не більшою за 64 к.с. При цьому в наявності є м’який гібрид  у вигляді стартер-генератора. Можна обрати передньо або повнопривідну версію, а остання має повноцінний нерозрізний міст.

На Токійському автосалоні Suzuki Hustler представлять в статусі концепту – на стенді покажуть «позашляхову» версію з яскравим декором, багажником на даху й іншими шинами. Сама ж модель вже готова до запуску та продажів у 2020 році.

 

Джерело: Авторевю

Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest