Кабріолети Peugeot 308 не стоять у планах виробника

Автор: Роман Галімон | 07 Тра, 2020

Французький виробник Peugeot заявив, що не збирається відновлювати виробництво купе-кабріолет 308 CC.

Як стало відомо, нове покоління Peugeot 308 може отримати новий дизайн, що стане мейнстрімом для інших моделей компанії. При цьому, новий хетч-бек може отримати навіть кросоверну версію.
Проте в родині 308-х, в якій будуть кузова п’ятидверних хетчбеків та універсалів, точно не буде купе-кабріолета 308 CC. Про це виданню Autocar розповів бос Peugeot Жан-Філіпп Імпарато.

«Мені подобаються ці машини, але сьогодні є три інші важливі теми», – сказав Імпарато про можливість повернення відомого кабріолета зі складаним дахом, маючи на увазі в пріоритеті зв’язок 5G, безпілотні технології та електрифікація модельного ряду.

Електричне майбутнє Peugeot 308

Peugeot 308 SW

Проте у Peugeot 308 точно має з’явитися електрична версія, щоб було логічно з огляду на необхідність відповідати новим нормам ЄС з викидів.

Про це Імпарато натякнув ще наприкінці минулого року в інтерв’ю Automotive News Europe: «308 буде спочатку гібридом, але, можливо, згодом матиме повний електричний привід. Наші компактні та середньорозмірні автомобілі матимуть плагін-гібридні агрегати, оскільки це більш плавний спосіб переходу від двигунів внутрішнього згоряння до електричних».

308-й має повернути прихильників

Peugeot 308 & 308 SW

При цьому, на думку керівника Peugeot, 308-й має знову привернути увагу до себе нових клієнтів новим дизайном, на який робиться особлива ставка.

«Ми ставимо дизайн на перше місце, – сказав Імпарато, описуючи, чому повернення Peugeot має бути успішним. – Крім всіх варіантів інвестицій, я захистив дизайн. Після цього образ бренду відновлюється».
У Peugeot сподіваються на більший успіх із продажами 308-го там, де він до цього зазнав труднощів.

«Цей автомобіль був Автомобілем року в 2014 році та мав величезний успіх у Європі, – сказав Імпарато. – Його позиція не така сильна у Великій Британії, де він заслуговує більше за 2,5% частки ринку».

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Галерея Peugeot 308 2018 року:
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot

Додати свій коментарКабріолети Peugeot 308 не стоять у планах виробника
Чи буде виробник випускати кабріолети Peugeot 308?

Кабріолети Peugeot 308 зі складаним дахом поки не стоять у планах виробника
Pin It on Pinterest